WITAJ SZKOŁO!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25 odbędzie się 2 września 2024 r.  na kortach (boisko szkolne). Uczniów obowiązuje strój galowy. Po inauguracji odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami poszczególnych klas.

Zebrania dla Rodziców/Opiekunów

4.09.2024 r. godz. 17.00. Sala gimnastyczna

WYPRAWKA

O wyprawce szkolnej dla uczniów klas 1 wychowawca poinformuje zarówno 2.09. jak i 4.09.br. Informacja dostępna będzie też na stronie www.sp23gdynia.pl

Informacje na temat dodatkowego wyposażenia klas 2 i 3 zostaną podane przez wychowawców na zebraniach.

PODRĘCZNIKI

Szkolny zestaw podręczników (zakupionych przez szkołę) znajdą Państwo na stronie internetowej naszej szkoły.

ŚWIETLICA

Dzieci zapisane do świetlicy zostają pod opieką nauczycieli przed zajęciami oraz po ich zakończeniu, a także wtedy, gdy oczekują na lekcje religii/etyki oraz zajęcia na basenie (zarówno przed jak i po lekcji na pływalni).

Udział dziecka w zajęciach świetlicowych wymaga złożenia wniosku. Dokument będzie dostępny na stronie www.sp23gdynia.pl w holu szkoły podczas inauguracji roku szkolnego oraz zebrań z rodzicami.

Świetlica czynna jest od 6.30 do 17.30 równiez 2.09.2024 r.

We wtorek, 3.09.2024 r. odbędą się zajęcia z wychowawcą mające na celu adaptację oraz integrację oraz służące budowaniu więzi i dobrostanowi uczniów.