Witamy nowy rok szkolny w świetlicy

Drodzy Rodzice!

Jak co roku  nasza świetlica „Stokrotka” czeka na Wasze pociechy. W związku z trwającą pandemią oraz koniecznością zachowania szczególnych środków ostrożności, wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, przygotowaliśmy dla Państwa udogodnienia pozwalające bezpiecznie dopełnić formalności dotyczących świetlicy szkolnej.

Informujemy, że już można zapisać dziecko do świetlicy, zadeklarować udział w obiadach oraz udział w bezpłatnym programie „Owoce i mleko” w szkole (dotyczy klas I-V).

W tym celu należy odebrać konieczne druki znajdujące się w przedsionku szkoły lub pobrać ze szkolnej strony internetowej. Druki, po czytelnym wypełnieniu, wrzucamy do specjalnie przygotowanego pojemnika znajdującego się w przedsionku.

Przypominamy również, że pobrane na własny komputer dokumenty można po elektronicznym uzupełnieniu i zapisaniu w pliku PDF wysłać na szkolny adres z dopiskiem ŚWIETLICA, dokumenty te jednak należy osobiście podpisać do 3 września 2021 r.