Menu Zamknij

Niezwykłe spotkanie na festiwalu filmowym

Tydzień filmowy w Gdyni wciągnął również naszą szkołę do udziału w tym kinowym święcie.

Codziennie uczestniczymy w pokazach filmów dla dzieci i młodzieży w Konsulacie Kultury. To już kolejny rok naszej przygody z polskim filmem! Dzisiaj znów niesamowite wrażenia!! „Czarny młyn” to książka Marcina Szczygielskiego przeniesiona na ekran… i ta jak!!!! Efekty specjalne, pełna napięcia i grozy akcja oraz znakomita gra młodych aktorów wielokrotnie wbijały nas w fotele!!

Ale to jeszcze nic! Najlepsza była niespodzianka po pokazie!!! Mieliśmy niepowtarzalną okazję spotkać się z panem Marcinem Szczygielskim, który opowiedział nam o swojej pracy i odpowiedział na morze naszych pytań. A na deser obdarował swoimi książkami, z autografem oczywiście.

Było SUPER!!! Jutro kolejny dzień i kolejna wizyta w Konsulacie Kultury.

Skip to content