Menu Zamknij

„Tu i teraz ze sztuką i uważnością w szkole” – projekt na rok 2022/2023 

W roku szkolnym 2022/2023 realizujemy nasz autorski projekt eTwinning „Here&Now” wraz ze szkołami z Litwy, Grecji, Chorwacji, Francji, Rumunii i Turcji. Będziemy prowadzić zajęcia plastyczne, rozwijąjące kreatywność z elementami uważności (mindfulness). Zajęcia pomogą dzieciom zrozumieć jak działają myśli i jak sobie radzić kiedy jest ich zbyt wiele, pozwolą zrozumieć emocje i uczucia, będą rozwijać cierpliwość, koncentrację i pamięć. W projekcie planujemy takie działania jak: malowanie emocji,  malowanie do muzyki,  tworzenie mandali, dzielenie się z partnerami krótkimi ćwiczeniami mindfulness, które można stosować w szkole oraz wspólne stworzenie kalendarza na 2023 z ćwiczeniami uważności.  

Skip to content