Menu Zamknij

Zaproszenie na Festiwal Szant

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w II Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Szanty na Wzgórzu”, którego nasza szkoła jest pomysłodawcą i organizatorem. 

Pierwsza, ubiegłoroczna edycja Festiwalu pokazała, że nasz konkurs jest doskonałą gdyńską inicjatywą na muzyczną zabawę i wspólne śpiewanie, promocję miasta oraz kultury morskiej. Festiwal cieszył się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem. Młodzi marynarze, pirackie zgraje czy mali żeglarze swoim radosnym śpiewem opanowali nasz szkolny okręt w SP 23. W tym roku postanowiliśmy rozłożyć żeglarskie szaleństwo na dwa dni festiwalowe – dzień dla najmłodszych i dzień dla starszych uczniów.

Już dziś zachęcamy do udziału w drugiej odsłonie festiwalu szantowego, który odbędzie się 12-13 czerwca 2023.

Dołączamy regulamin oraz kartę zgłoszenia (wypełnioną należy przesłać do 12 maja 2023). 

Skip to content